Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Volná diskuse

Goto down 
+3
D´Jok
Inox
Rocket
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Next
AutorZpráva
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 20:36

No a? Proč ne? A taky jsem ségře musela jít pro ingredience na zítřejší oběd. Né , že bych jí dělala sluhu, ale ty sešity byli už fakt nutný. Já je totiž dlouho nemám a pak mě to nebaví přepisovat z těch papírů
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 20:39

ja v takyto cas mimo pociataca alebo tv nehnu ani brvou Very Happy
mas rada jursky park Question
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 20:41

Jurský park? Normálka. No viděla jsem to. Někdy je to dost drsný Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 20:43

videla si 3 tam som sa strasne rechtal ked stali oproti t-rexovi a ten doktor povedal:nido nehne ani brvou jasny. a vsetci sa rozutekali Very Happy
a mimochodom pripravuje sa 4 What a Face
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 20:47

Very Happy To si nepamatuju, ale viděla jsem to. Asi jen jednou, ale jedničku a dvojku víckrát. Týjo čtyřka. Tolikrát se stane takové neštěstí jako útěk dinosaurů Very Happy Už budu muset jít. Za chvíli dávají Ordinace a já si musím ještě připravit. Tak zatím ahoj king
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 20:50

cau Wink dnes mi ide invaze a za nou nocna mora z elm street5 uz sa neviem dockat bounce
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 21:32

Tyjo, na co to koukáš Very Happy No Ordinaci se to moc nepodobá. Aspoň na GF se shodnem Smile
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 21:34

Inox napsal:
Tyjo, na co to koukáš Very Happy No Ordinaci se to moc nepodobá. Aspoň na GF se shodnem Smile

hm ty asi nemas rada horory co? Very Happy ale nocna mora z elm street 4 bola nuda dufam ze 5 to spravi Twisted Evil (jedna dve freddy de) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyTue 19 Sep - 22:06

No tak podle toho jaké horory. Nějaké hnusné ne, ale třeba nějaké trochu psychologické. Třeba Temné vody se mi líbily, ale třeba Saw nebo 3:15 zemřeš bylo hnusné
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:21

mne sa saw pacilo Very Happy ale mam rad aj psychologicke horory videla si psycho? Smile
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:25

Ahito napsal:
mne sa saw pacilo Very Happy ale mam rad aj psychologicke horory videla si psycho? Smile

Ne neviděla. Saw bylo dobrý, ale bylo to drsný. Taková nechuťárna někdy. Jak pak vstal ten uprostřed tý koupelny.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:27

no tak teb zaver som fakt necakal je aj 2 ale vraj je o nicom
a videla si vreskot Smile
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:40

Ahito napsal:
no tak teb zaver som fakt necakal je aj 2 ale vraj je o nicom
a videla si vreskot Smile

Jo viděla. A Saw 2 mám doma, ale ještě sem to neviděla.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:44

hm neviem co pisat dalej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:47

No já taky ne. Tak třeba. Víš na jakém proncipu funguje luskání?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:50

myslis luskanie prstami?tak to neviem Very Happy
keby si bola v jednej miestnosti s kobrou levom a pravnikom a mala brokovnicu s 2 nabojmi koho by si zastrelila?no predsa pravnika 2krat pre istotu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:52

No to funguje tak, že ten zvuk nevydává tření těch dvou prstů, ale dopad prostředníčku na plochu dlaně. Víš co, ségra se v práci nudí a tak nad tím přemýšlela asi dvě hodiny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:53

no tak to sa musela fakt nudit Very Happy kde pracuje Question Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 18:58

V obchodě s obuví. Je to jen brigáda, ale je to už skoro mimo město v takové zapadlé uličce, takže tam moc lidí nechodí. Ona si to zapisuje. Třeba že tam přijde 12 lidí a pětkrát se otevřou dveře Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 19:00

no co praca je praca a prachy nesmrdej Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 19:01

Jednou jsem tam s ní byla od začátku do konce, ale peníze jsem za to nedostala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 19:02

http://www.gf-portal.prv.pl/3gp.htm z tade si mozete stahovat diely ale neviem v akom jazyku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 19:04

Ahito napsal:
http://www.gf-portal.prv.pl/3gp.htm z tade si mozete stahovat diely ale neviem v akom jazyku Very Happy

No česky asi ne. V nejlepším případě polsky
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 19:07

Inox napsal:
Ahito napsal:
http://www.gf-portal.prv.pl/3gp.htm z tade si mozete stahovat diely ale neviem v akom jazyku Very Happy

No česky asi ne. V nejlepším případě polsky
darovanym dielom na dabing nehlad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 EmptyWed 20 Sep - 19:09

No jo, ale když tomu nerozumím, tak mi je to nanic.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volná diskuse - Stránka 24 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 24 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volná diskuse
Návrat nahoru 
Strana 24 z 42Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 42  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Ostatní-
Přejdi na: