Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Volná diskuse

Goto down 
+3
D´Jok
Inox
Rocket
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next
AutorZpráva
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 15:41

Cože? Dík, že jsi mě upozornil D´Joku, ale v tu dobu včera jsem byla už jednou nohou v posteli. Měli jsme totiž nultou hodinu, tak abych vstala (no stejně jsem zaspala a musel mě probudit narychlo táta, ale stihla jsem to). Měli jsme sedm hodin. Já jsem skoro mrtvá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:28

ja som prve 2 hodiny nemal takze som si mohol pozriet invazi ktora sa zacina o 23:00 a este som sa aj vyspal Very Happy pozerate zoufale manzelky?supa Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:31

Ne na to nekoukám. Ani nevím, že to začali už dávat.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:33

kazdy pondelok na prime Very Happy uz sa neviem dockat kam sa to dneska v gf vyvinie dalej cyclops
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:44

No tak to já taky ne. A nevíš jak to bude o víkendu? Jestli budou opakovat nebo to pojede dál
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:46

neviem ale dufam ze to pojde dalej
jak bolo dnes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:47

Jako jak jsem se měla?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:49

jj ja vcelku poho akurat nasa slovencinarka taka pi*a najradsej by som ju vyhodil z okna Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:52

No tak vzhledem k tomu že jsem doslova vylítla z domu abych stilhla nultou, tak jsem nezačala zrovna dobře. No a pak byla dost nuda. A dvě matiky v jeden den a navíc ta druhá v pátek poslední hodinu. To mě odrovnalo. Ale už jsem v pohodě Very Happy Zvlášť když pomyslím na to, že za chvíli bude GF. Hele ty máš nějak hodně příspěvků, co Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:54

nj som zakecany Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 18:59

No to je dobře. Aspoň se nenudím Very Happy Odjela mi totiž kámoška na intr, ale snad se na víkend vrátí
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:02

no v skutocnosti nie som az tak zakecany staci mi pocuvat Very Happy hrajes pc hry?ak hej tak ake a zachvilu zrobim novu rubriku "chyby" Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:05

Jo hraju hry. Hlavně Sims 2 a Mafii. A co ty? Ale v té ukecanosti jsme si podobní. Ne že bych málo mluvila, ale když nemám co říc, tak mlčím. Ale za to dobře slyším, ze všech úhlů a všechno si dlouho pamatuju
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:05

preco je to tu zase sede a nie modre? Question
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:06

A už máš nějaké chyby?
Návrat nahoru Goto down
Aarch
Právoplatný uživatel
Právoplatný uživatel
Aarch


Poeet p?íspivku : 129
Registration date : 04. 09. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:06

ja viem aké chyby myslíš,konkrétne "chyby slávy" s čím má D Jok skúsenosti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:08

mafia the best game of the world Very Happy teraz hrajem splinter cell:pandora tommorow,XIII,still life(no uz tyzden som nic nehral bo som furt iba tu ale cez vikend to napravim) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:09

Tak to co jsi psal jsem nikdy neslyšela Very Happy Já taky dlouho nehrála. Mafii jsem dohrála hodněkrát. Ale kámoška mi slíbila rozšíření Simsů, takže pak budu taky hodně hrát. Ale až příští týden
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:14

Inox napsal:
Tak to co jsi psal jsem nikdy neslyšela Very Happy Já taky dlouho nehrála. Mafii jsem dohrála hodněkrát. Ale kámoška mi slíbila rozšíření Simsů, takže pak budu taky hodně hrát. Ale až příští týden

tak ja poznam VELMI VELA hier lebo sa orientujem celkom dobre v hernom priemysle ty asi nie ked nepoznas splinter cell:D a simsy su super Wink
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:18

ja uz idem keby nahodou skorsie zacalo Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:18

No já se tam tak dobře neorijentuju, to máš pravdu No Jsem uzavřená jen v kruhu Simsů. Nedávno jsem přidala Mafii, jinak jiné hry moc nehraju
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:20

Inox napsal:
No já se tam tak dobře neorijentuju, to máš pravdu No Jsem uzavřená jen v kruhu Simsů. Nedávno jsem přidala Mafii, jinak jiné hry moc nehraju

gratulujem k zaslaniu 666. prispevku Very Happy no uz ale vazne idem Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:21

Cože? To nechápu s těmi příspěvky. Jo a nemusel jsi spěchat. Teprve je začátek Špionek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:24

Jo tak už vím. Very Happy Ty jsi myslel celkově 666 příspěvků
Návrat nahoru Goto down
D´Jok
BAN?
BAN?
D´Jok


Poeet p?íspivku : 234
Age : 33
Registration date : 02. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 EmptyFri 8 Sep - 19:27

Áno, myslel celkovo všetky príspevky.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volná diskuse - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 13 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volná diskuse
Návrat nahoru 
Strana 13 z 42Jdi na stránku : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Ostatní-
Přejdi na: