Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Volná diskuse

Goto down 
+3
D´Jok
Inox
Rocket
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
AutorZpráva
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:45

Ahito napsal:
uz sa neviem dockat na 2 Twisted Evil

No ale to už nebude ono
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:48

ale bude. scenar opat bude pisat dan vavra a to iste studio na tom pracuje takze sa nic nemoze pokazit(teoreticky) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:49

Ahito napsal:
ale bude. scenar opat bude pisat dan vavra a to iste studio na tom pracuje takze sa nic nemoze pokazit(teoreticky) Very Happy

No ale už tam nebude Tommy a Paulie
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:51

co ty vies?mozno budeme hrat za niekoho uplne ineho a obcas sa tam zjavia stary znamy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:52

Ahito napsal:
co ty vies?mozno budeme hrat za niekoho uplne ineho a obcas sa tam zjavia stary znamy Very Happy

No já myslela že to nebude ono, protože tam nebudou naši známí, ale jinak příběh může být dobrý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:55

http://mafia.czech-games.net/
naj stranka o mafii Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:56

Ahito napsal:
http://mafia.czech-games.net/
naj stranka o mafii Wink

Tam už jsem byla hodněkrát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:58

Volná diskuse - Stránka 27 Maz0

Nevíš čí je tohle míč?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 18:58

niekto tam mozno nebol tak pre neho Very Happy jupi zajtra je piatok a ja prve 2 hodiny nemam takze sa vyspim Very Happy ha há Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:00

Inox napsal:
Volná diskuse - Stránka 27 Maz0

Nevíš čí je tohle míč?
no predsa rykers Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:05

No myslela jsem si to. Ještě jsem ho teda neviděla, ale tam kde jsem ho vzala je u něj pak jeden hráč Cyclops. Jakto že nemáš první dvě hodiny. Já to budu muset vytrpět všechno
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:08

pretoze trieda je rozdelena na 2 skupiny jedna ma v stredu 6 hodin a piatok od 8:00normalne 7 hodin ja som v tej 2 skupine takze v stredu mam8 hodin a piatok chodim az na tretiu Smile
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:10

Ahito napsal:
pretoze trieda je rozdelena na 2 skupiny jedna ma v stredu 6 hodin a piatok od 8:00normalne 7 hodin ja som v tej 2 skupine takze v stredu mam8 hodin a piatok chodim az na tretiu Smile

Aha. Tak to my máme zítra sedm hodin. Pátek je nejhorší den. A minulý rok byl taky Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:13

mi mame najhorsi pondelok Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:15

Ahito napsal:
mi mame najhorsi pondelok Evil or Very Mad

No je to ale asi lepší než pátek. Já vždycky přijdu domů úplně mrtvá
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:17

Inox napsal:
Ahito napsal:
mi mame najhorsi pondelok Evil or Very Mad

No je to ale asi lepší než pátek. Já vždycky přijdu domů úplně mrtvá
no ale cez vikend sa zregenerujes Very Happy
a ja sa mam zreg.... Very Happy cez tyzden? Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:21

Proč přes týden? Tobě víkend nestačí? No abych řekla pravdu, tak mně ne. Mně se tam v pondělí tak nechce vždycky
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:22

Inox napsal:
Proč přes týden? Tobě víkend nestačí? No abych řekla pravdu, tak mně ne. Mně se tam v pondělí tak nechce vždycky

mne sa do skoly nikdy nechce popravde niesom moc spolocensky tip Smile
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:24

Mně se do školy tak nechce. Tak já se společností nemám problém, ale abych řekla pravdu, tak jsem někdy radši tady než s holkama.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:28

Inox napsal:
Mně se do školy tak nechce. Tak já se společností nemám problém, ale abych řekla pravdu, tak jsem někdy radši tady než s holkama.
si ma nepochopila ja nemam problem so spolocnostou ale radsej som sam a idem na vlastnu past mal som jedneho fakt dobreho kamosa ale ten sa prestahoval takze nic Sad ked to tak zoberiem ty si moja najlepsia kamoska Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:36

No pochopila jsem to dobře, ale blbě jsem to napsala. Já chápu jak to myslíš. A dík, ty jsi taky můj dobrý kámoš. Ještě jsem se bavila s bratránkem, ale za to co tady udělal, ho zabiju Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:37

Inox napsal:
No pochopila jsem to dobře, ale blbě jsem to napsala. Já chápu jak to myslíš. A dík, ty jsi taky můj dobrý kámoš. Ještě jsem se bavila s bratránkem, ale za to co tady udělal, ho zabiju Evil or Very Mad

co urobil? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 19:44

Naštěstí jsi to neviděl. No psal sem takové blbosti a pak dokonce sprostě nadával. Já jen mazala příspěvky, protože zabral asi dvě stránky. Stejně se mi nezdá že by to byl on. No ale protože znám jho heslo, tak jsem ho změnila a aby si ho nemohl poslat, tak jsem změnila i nick, protože nevím jak se mění mailová adresa
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 20:10

hm zvlastne Evil or Very Mad Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 EmptyThu 21 Sep - 20:11

Ahito napsal:
hm zvlastne Evil or Very Mad Rolling Eyes

Jo, hned jak ho uvidím se ho na to zeptám. Já tomu nějak nevěřím. Vždyť ví jaké to bude mít následky
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volná diskuse - Stránka 27 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 27 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volná diskuse
Návrat nahoru 
Strana 27 z 42Jdi na stránku : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Ostatní-
Přejdi na: