Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Volná diskuse

Goto down 
+3
D´Jok
Inox
Rocket
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next
AutorZpráva
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyMon 18 Sep - 16:20

Very Happy uz idem cau Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyMon 18 Sep - 16:22

Ahito napsal:
Very Happy uz idem cau Wink

jj čau
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 18:53

uz mi ide pc afro
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 18:55

Ahito napsal:
uz mi ide pc afro

Tak to máš určitě radost co. Já si říkala, kde zase sedíš, že jsi tady Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:01

no ja som vtedy napisal lebo to mohlo trvat aj 2 tyzdne Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:04

Ahito napsal:
no ja som vtedy napisal lebo to mohlo trvat aj 2 tyzdne Evil or Very Mad Very Happy

Ptala jsem se kámošky a ta říkala že se jí to stalo taky. Ona taková odbornice na viry. Prej to trvalo asi měsíc. No měl jsi štěstí
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:06

nie stastie ale specialne cd ktore to vyriesilo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:08

Ahito napsal:
nie stastie ale specialne cd ktore to vyriesilo Very Happy

Aha, tak to jo. No já měla taky jeden vir v počítači. Teda víc, ale tehle byl obzvlášť zákeřný. Vůbec mě to nepustilo na net, ale ICQ šlo.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:10

cudne net nie ale icq ano?nevies ako sa volal ten virus? Question
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:13

Ahito napsal:
cudne net nie ale icq ano?nevies ako sa volal ten virus? Question

No ten můj NewDotNet. Pěknej sajrajt. To psali i na netu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:16

fakt nevidim ziadny dovod preco sa robia tie virusy.o a mimochodom mal som dneska iba 1 hodinu zvysok odpadol a ako vy? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:19

Ahito napsal:
fakt nevidim ziadny dovod preco sa robia tie virusy.o a mimochodom mal som dneska iba 1 hodinu zvysok odpadol a ako vy? Very Happy

Cože? To je nespravedlivé. My měli sedm hodin i s nultou. A měli jsme dvě hodiny výtvarky a šli jsme na nějakou výstavu. Já to jen proběhla a protože jsme pak měli ještě dost času, tak nás pustila na oběd
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:21

stredna skola nieje gympel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:24

Ahito napsal:
stredna skola nieje gympel Very Happy

Ale jo, vždyť je to skoro to samé. To jsou jen keci, že je to něco jiného. A taky si to myslí učitelé, ale žáci ani tak ne
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:27

no vy nemate odborne predmety takze mate vela matiky slovenciny(cestiny) Very Happy fyziky atd. Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:29

Ahito napsal:
no vy nemate odborne predmety takze mate vela matiky slovenciny(cestiny) Very Happy fyziky atd. Twisted Evil

No to je pravda. Matiku máme pětkrát týdně. Matokářku vidím víc než rodiče. Hlavně tenhle týden , protože odjeli na dovolenou. Hurá!!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:31

si sama doma?niekto sa nam ale ma Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:35

Ahito napsal:
si sama doma?niekto sa nam ale ma Twisted Evil Very Happy

No jo. Někdo si to umí zařídit. No ségra by se teď někdy měla vrátit z práce, ale asi zase šla za kámoškama. Ani nevím jestli byla ráno doma. Když jsem šela spát, tak tu nebyla. Ale mně to nevadí Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:41

tak ja som jedinacik a to je super na chvilu odidem musim si nieco napalit Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 19:43

Ahito napsal:
tak ja som jedinacik a to je super na chvilu odidem musim si nieco napalit Wink

No tak ono to není špatné mít ségru. Hlavně starší, když mě teda nebije. Já asi taky budu muset jít, protože přišla ta zmiňovaná tlama a bude sem chtít jít Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 20:06

takze ta nebije ale musis ju pustat na pc Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aarch
Právoplatný uživatel
Právoplatný uživatel
Aarch


Poeet p?íspivku : 129
Registration date : 04. 09. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 20:09

na jej mieste by som ju nechal nech ma radsej bije Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 20:11

ano sedis pri compe a dostavas do tela Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 20:28

No ona by mě odsud nevykopalal, ale měla by zas blbý keci, že tu sedím každý den. Ale teď si odešla dělat večeři, tak jsem tu. Navíc jsem si musela zajít koupit sešity
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 EmptyTue 19 Sep - 20:30

Inox napsal:
No ona by mě odsud nevykopalal, ale měla by zas blbý keci, že tu sedím každý den. Ale teď si odešla dělat večeři, tak jsem tu. Navíc jsem si musela zajít koupit sešity
lol! -ka teraz zosity? Sleep simpsonovci boli super dnes Laughing Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volná diskuse - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 23 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volná diskuse
Návrat nahoru 
Strana 23 z 42Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Ostatní-
Přejdi na: