Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Volná diskuse

Goto down 
+3
D´Jok
Inox
Rocket
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Next
AutorZpráva
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 18:40

alebo ako nelson natacal dokument"bi sa,bi sa"
a millhouse:au,au Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 18:43

Ahito napsal:
alebo ako nelson natacal dokument"bi sa,bi sa"
a millhouse:au,au Very Happy

To ani nevím. Já neviděla začátek. Viděla jsem to až od té svatby Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 18:55

Inox napsal:
Ahito napsal:
alebo ako nelson natacal dokument"bi sa,bi sa"
a millhouse:au,au Very Happy

To ani nevím. Já neviděla začátek. Viděla jsem to až od té svatby Crying or Very sad
tak to si prisla o super vtip
Skinner:kvuli koupi kamer sme museli zrusit zemepis(zaber ako zamyka globus na kladku)promin ty uz se nepotocis Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 18:58

No hrála jsem zas Sims a bylo čtvrt, no a pak už bylo 35.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:02

Inox napsal:
No hrála jsem zas Sims a bylo čtvrt, no a pak už bylo 35.
Rolling Eyes Very Happy (no comment) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:06

No ale to se mi stalo i u GF. Ale dneska si to hlídám. Normálně jak je ve čtvrtek ten svátek, tak většina škol má v pátek ředitelské volno. Jen my tam musíme jít Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:08

Inox napsal:
No ale to se mi stalo i u GF. Ale dneska si to hlídám. Normálně jak je ve čtvrtek ten svátek, tak většina škol má v pátek ředitelské volno. Jen my tam musíme jít Evil or Very Mad
ha há sunny
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:11

No hlavně že z toho máš radost Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:12

Inox napsal:
No hlavně že z toho máš radost Evil or Very Mad Very Happy
ty aspon budes doma aspon vo stvrtok ale co ja Sad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:14

Ty jsi byl doma v pátek, ale už nevím jaký. No já bych radši ale brala pátek doma než čtvrtek
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:17

Musím jít umejt nádobí Evil or Very Mad a pak už bude GF Very Happy Tak ahoj
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:17

Inox napsal:
Ty jsi byl doma v pátek, ale už nevím jaký. No já bych radši ale brala pátek doma než čtvrtek
ty si ale nevdacna Very Happy ja by som si to s tebou hned vymenil a ostal teraz vo stvrtok doma Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyTue 26 Sep - 19:18

Inox napsal:
Musím jít umejt nádobí Evil or Very Mad a pak už bude GF Very Happy Tak ahoj
ha HáVery Happy cau Wink
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 20:42

hm tak dneska som pozrel poslednu cast nocnej mory z elm street v ktorej freddy (konecne) zomrel najviac ma dostal na zaciatku ked nahluchlemu vratil sluchatko a zacal skrabat drapmy o tabulu az mu praskla hlava(doslova) Very Happy a freddy:sem rad ze si slysel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:12

Fuj no tak jestli to tam nějkak bylo vidět jak mu peaskal hlava, tak to musel bejt fakt humus Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:14

Inox napsal:
Fuj no tak jestli to tam nějkak bylo vidět jak mu peaskal hlava, tak to musel bejt fakt humus Very Happy
nejak detailne to nebolo vidno ale krv nechybala Twisted Evil Very Happy alebo si svoju inu obet preniesol do hry super mario a tam s nou chodil a nakoniec mu dosli "zivoty" Very Happy to bola pecka drunken
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:20

Ahito napsal:
Inox napsal:
Fuj no tak jestli to tam nějkak bylo vidět jak mu peaskal hlava, tak to musel bejt fakt humus Very Happy
nejak detailne to nebolo vidno ale krv nechybala Twisted Evil Very Happy alebo si svoju inu obet preniesol do hry super mario a tam s nou chodil a nakoniec mu dosli "zivoty" Very Happy to bola pecka drunken

Páni super Mario. To bych chtěla hrát Very Happy nějakýho ubožáka
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:23

Inox napsal:
Ahito napsal:
Inox napsal:
Fuj no tak jestli to tam nějkak bylo vidět jak mu peaskal hlava, tak to musel bejt fakt humus Very Happy
nejak detailne to nebolo vidno ale krv nechybala Twisted Evil Very Happy alebo si svoju inu obet preniesol do hry super mario a tam s nou chodil a nakoniec mu dosli "zivoty" Very Happy to bola pecka drunken

Páni super Mario. To bych chtěla hrát Very Happy nějakýho ubožáka
super mario bola moja prva hra takze "sem zamacknul slzu v oku" Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:29

To jsem hrála ještě na těch hrách v televizi. A bratránek byl vždycky lepší, to mě štvalo Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:36

Inox napsal:
To jsem hrála ještě na těch hrách v televizi. A bratránek byl vždycky lepší, to mě štvalo Evil or Very Mad Very Happy
mysli tie zlte kazetky Smile tak to aj ja Basketball
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:41

Ahito napsal:
Inox napsal:
To jsem hrála ještě na těch hrách v televizi. A bratránek byl vždycky lepší, to mě štvalo Evil or Very Mad Very Happy
mysli tie zlte kazetky Smile tak to aj ja Basketball

Jo přesně tak, ty kazetky. Ještě tam byli vojáci a tanky
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:48

Inox napsal:
Ahito napsal:
Inox napsal:
To jsem hrála ještě na těch hrách v televizi. A bratránek byl vždycky lepší, to mě štvalo Evil or Very Mad Very Happy
mysli tie zlte kazetky Smile tak to aj ja Basketball

Jo přesně tak, ty kazetky. Ještě tam byli vojáci a tanky
myslis contru?to bola pecka pirat
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 21:53

Přesně tak. Contra. Vždycky 99 životů a sbírání bonůsů na lepší střely Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 22:03

Inox napsal:
Přesně tak. Contra. Vždycky 99 životů a sbírání bonůsů na lepší střely Very Happy
najlepsie boli tie rozptylovacie strely co isly do vsetkych smerov s tym som presiel cely level bez straty zivota Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 EmptyWed 27 Sep - 22:07

Ahito napsal:
Inox napsal:
Přesně tak. Contra. Vždycky 99 životů a sbírání bonůsů na lepší střely Very Happy
najlepsie boli tie rozptylovacie strely co isly do vsetkych smerov s tym som presiel cely level bez straty zivota Twisted Evil Very Happy

Jo to byly nejlepší. Vždycky jsme to hráli dva. Bratránek šel vepředu a střílel dopředu a já mu kryla vzadu záda
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volná diskuse - Stránka 35 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 35 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volná diskuse
Návrat nahoru 
Strana 35 z 42Jdi na stránku : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 38 ... 42  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Ostatní-
Přejdi na: