Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Volná diskuse

Goto down 
+3
D´Jok
Inox
Rocket
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next
AutorZpráva
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:21

No to máš pravdu, ale ten je fakt nejlepší Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:23

ano to jeho uuaaaaaaaaaaaaaaahhh je genialne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:24

No fakt perfektní. Ale jako ta ještěrka se mi nelíbí. To je hnusný Very Happy Alejako člověk je super. A ten jeho jazyk Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:28

mne sa paci aj tak aj tak len vtedy ked ho uplne na konci phobos preklial na tu malu jastericku tak bol taky zlaty ze by som si ho zobral ako domaceho mazlika Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:30

Jo hlavně ten jazyk. Fakt takový záprdek. Já bych ho domů nechtěla. No i když maličký vypadal asi líp než velký Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:34

Very Happy pre koho ako Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:36

Cože? Nějak asi nechápu
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:37

tak nie kazdemu sa pacil ako zaprdek Very Happy uz idem cau Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyTue 12 Sep - 22:38

Mě napadlo že by to mělo být "jak pro koho" ale ty jsi to napsal tak nějak nepřesně. Ahoj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 21:42

Téma občanky se moc netýká GF, tak to píšu sem. Se divím že na nějakých těch úřadech mají otevřeno tak dlouho Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 21:44

radsej uz dnes nehovorme o gf ani o obcianskom som fakt paradne nas*aty kam sa hrabe sinedd Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 21:46

Very Happy To tě to ještě nepřešlo? No asi ne, když ses před chvílí dověděl o co jsi přišel Very Happy No ale dobře, já ti rozumím Smile
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 21:51

a keby si pocula moju mamu "ved ti to budu este opakovat" a ja som si pomyslel :ano o mesiac Rolling Eyes Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 21:54

No tak to by mirodiče řekli taky Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 21:56

proste nasi rodicia su stara skola Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 21:57

No to jo. Všichni jsou stejní Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:02

ale keby mama nevidela rosamunde pilcherovu tak by salela Laughing Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:04

Rosamunde? Co to jako je? Tak to já mojí mámě zas nahrávám Ordinaci v růžové zahradě když je v práci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:04

to su tie nemecke romanticke filmy Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:10

Jo aha, no tak na to máma taky někdy kouká
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:12

Very Happy ach ja mam zajtra telesnu a na novej skole to iba cvicime alebo hrame basket Rolling Eyes trochu nuda oproti sportovym na zakladke ked sa hral futbal Sleep
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:18

Tak to naše učitelka je na sportovním kurzu, takže nám odpadá. Ale jinak hrajem furt volejbal a nebo děláme atletiku nebo gymnastiku (tu úplně nesnáším. No ale ještě že neděláme třeba aerobik. To je ta největší blbost, takové poskakování. Ale když jsem se ptala učitelky jestli budeme hrát fotbal, tak řekla že sálovou kopanou. Takže jsem docela spokojená. Jinak jsem jednou hráli s gumovým míčem na florbalové branky. To bylo teda něco. A penalty se kopaly z půlky malé tělocvičny do prázdné brány. Já myslela že se trefí každý, ale nebylo to tak. No vlastně jsem se do ní trefila jen já Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:21

oooo Smile tak ja som si pri futbale skusil microve finty a vazne mi (tie pri ktorych netreba dech) Very Happy isly farao
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:22

No to je super. Tak to já ty finty moc neumím. Ale kopu docela přesně a navíc mě to baví Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 EmptyWed 13 Sep - 22:25

len som sa neodvazil niekoho podliezt tak jak podliezol sinedda mohol by byt z toho paradny trapas Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volná diskuse - Stránka 19 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 19 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volná diskuse
Návrat nahoru 
Strana 19 z 42Jdi na stránku : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 42  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Ostatní-
Přejdi na: