Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Galactik Football

Goto down 
+9
Deni Tia
Tom
Aarch
Thran
m.moler
Inox
D´Jok
will246
Rocket
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorZpráva
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyThu 28 Sep - 20:08

Inox napsal:
Páni dnesk ráno byl první díl a večer zž druhý. Takže když budu chodit do školy, tak uvidím jen sudé díly nebo co Evil or Very Mad Doufám že to tak bylo jen dnes a že zítra ráno budou opakovat druhý díl a třetí bude až večer.
hm divne ale asi to budu davat tak jak hovoris cyclops
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyFri 29 Sep - 18:47

Nevíte jak se Rocket dostal do týmu když nebyl na konkurzu a jak Sinedd odešel? Já vím že to budou už brzy dávat, ale chtěla bych to vědět dřív Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyFri 29 Sep - 20:08

Inox napsal:
Nevíte jak se Rocket dostal do týmu když nebyl na konkurzu a jak Sinedd odešel? Já vím že to budou už brzy dávat, ale chtěla bych to vědět dřív Very Happy
rocket sa tam dostal tak ze otec mu dovolil 1 zapas a ak vyhraju moze ostat a sinedd v druhom polcase proti red tigers nehral a to ho nastvalo tak sa isiel "sklznut" na magnetboarde a stretol artegora a ten mu dal ponuku study
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyFri 29 Sep - 20:12

Ahito napsal:
Inox napsal:
Nevíte jak se Rocket dostal do týmu když nebyl na konkurzu a jak Sinedd odešel? Já vím že to budou už brzy dávat, ale chtěla bych to vědět dřív Very Happy
rocket sa tam dostal tak ze otec mu dovolil 1 zapas a ak vyhraju moze ostat a sinedd v druhom polcase proti red tigers nehral a to ho nastvalo tak sa isiel "sklznut" na magnetboarde a stretol artegora a ten mu dal ponuku study

Jo aha, takže druhou polovinu hrál Micro-Ice a Sinedd se naštval, tak jednoduše přijal první nabídku která mu přišla pod nos Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyFri 29 Sep - 21:44

Inox napsal:
Ahito napsal:
Inox napsal:
Nevíte jak se Rocket dostal do týmu když nebyl na konkurzu a jak Sinedd odešel? Já vím že to budou už brzy dávat, ale chtěla bych to vědět dřív Very Happy
rocket sa tam dostal tak ze otec mu dovolil 1 zapas a ak vyhraju moze ostat a sinedd v druhom polcase proti red tigers nehral a to ho nastvalo tak sa isiel "sklznut" na magnetboarde a stretol artegora a ten mu dal ponuku study

Jo aha, takže druhou polovinu hrál Micro-Ice a Sinedd se naštval, tak jednoduše přijal první nabídku která mu přišla pod nos Very Happy
nie tak celkom Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyFri 29 Sep - 21:52

No tak, psala jsem to trochu přehnaně Very Happy Přece jen hrát v Shadows a mít hned smog je dobrá nabídka Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Deni Tia
Aktivní
Aktivní
Deni Tia


Poeet p?íspivku : 4
Localisation : Czech republic
Registration date : 25. 09. 06

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: galactik football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyWed 4 Oct - 12:36

sinedd je celkem zákeřňák, ale ví co chce. Mohl se se SNOW-KIDS aspoŇ rozloučit, než odešel :-)
Návrat nahoru Goto down
Tia14
Aktivní
Aktivní
Tia14


Poeet p?íspivku : 5
Age : 32
Registration date : 15. 10. 06

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptySun 15 Oct - 19:20

Inox napsal:
No tak, psala jsem to trochu přehnaně Very Happy Přece jen hrát v Shadows a mít hned smog je dobrá nabídka Very Happy

jasne kdo by ji odmitl Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
G3ralt
Aktivní
Aktivní
G3ralt


Poeet p?íspivku : 9
Age : 32
Registration date : 23. 11. 06

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyWed 29 Nov - 22:08

Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyThu 30 Nov - 18:21

ani zmienka o 2. serii Mad
Návrat nahoru Goto down
G3ralt
Aktivní
Aktivní
G3ralt


Poeet p?íspivku : 9
Age : 32
Registration date : 23. 11. 06

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyTue 5 Dec - 21:40

njn a to sou ofiko stránky Sad Sad
Návrat nahoru Goto down
micro ice
Aktivní
Aktivní



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 05. 07

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: galactik football   Galactik Football - Stránka 23 EmptySat 26 May - 11:39

hale mám torrent na všechny díly galactik football kdo chce zaslat nebo dát link zaručená kvalita
Návrat nahoru Goto down
Rocket
Administrátor
Administrátor
Rocket


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 02. 08. 06

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptyWed 2 Sep - 17:01

Tak jak se daří lidi? Nevíte něco o GF2?
Návrat nahoru Goto down
https://galactikfootball.all-up.com
_m0p_
Aktivní
Aktivní



Poeet p?íspivku : 1
Age : 32
Localisation : Brno
Registration date : 01. 08. 10

Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 EmptySun 1 Aug - 3:48

zdravým vás všechny asi to asi to tady moc nežije ale sand mi někdo odpoví Smile
takže mám dotaz nevíte někdo kolk má dílů 1. série? já jich mám 26 ale s kamošem sme se shodli že tak jak končí tak tak si to nepamatujeme mělo by to končit nějakou oslavou ne? na wikipedii je to nějak divně označený ale pochopil sem tak nějak že by to mělo mít 26 dílů Sad takže ta otázka je spíš jak teda končí 1. série? Very Happy protože na youtube sem zase viděl nějaký video který bylo označený číslem 27 a tam už byla ta oslava ale zbytek z toho dílu si nepamatuju že bych viděl Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Galactik Football - Stránka 23 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 23 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Galactik Football
Návrat nahoru 
Strana 23 z 23Jdi na stránku : Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Galactik Football-
Přejdi na: