Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Galactik Football

Goto down 
+9
Deni Tia
Tom
Aarch
Thran
m.moler
Inox
D´Jok
will246
Rocket
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next
AutorZpráva
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyMon 25 Sep - 21:01

lenze keby sa mu tamto nestalo tak by dorazil Twisted Evil a bolo by 4:4 pirat
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyMon 25 Sep - 21:04

No ale mezitím by třeba D´Jok dal další dva góly Very Happy Ale když ukazovali nejlepší střelce, tak byl Sinedd před D´Jokem
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyMon 25 Sep - 21:06

lenze sinedda pohanala obrovska nenavist a to je vo futbale skvely spojenec Twisted Evil Very Happy
Návrat nahoru Goto down
D´Jok
BAN?
BAN?
D´Jok


Poeet p?íspivku : 234
Age : 33
Registration date : 02. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyTue 26 Sep - 15:47

Nielen vo futbale.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyTue 26 Sep - 17:14

skoro vsade Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyTue 26 Sep - 20:31

hm uz som videl vsetky casti Sad
Návrat nahoru Goto down
D´Jok
BAN?
BAN?
D´Jok


Poeet p?íspivku : 234
Age : 33
Registration date : 02. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyWed 27 Sep - 16:48

Vymaž si pamäť a môžeš začať odznova.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyWed 27 Sep - 20:32

D´Jok napsal:
Vymaž si pamäť a môžeš začať odznova.
radsej nie Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 13:15

No konečně. Viděla jsem první díl. Sice ne moc od začátku a taky tu táta ségře vyprávěl o navijáku, takže jsem stála u repráku, ale aspoň že to dávají od začátku. Dneska večer se na to ještě kouknu. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:05

aj ja budem nahravat lebo prvy diek mam z posunutym zvukom bounce
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:09

No jo vlastně. To nějak blbnul Jeti že zvuk šel napřed. Ale třeba Sinedd a D´Jok mají jiné hlasy. No pak už asi dabéři nemohli, taky oba namluvil jeden Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:14

Inox napsal:
No jo vlastně. To nějak blbnul Jeti že zvuk šel napřed. Ale třeba Sinedd a D´Jok mají jiné hlasy. No pak už asi dabéři nemohli, taky oba namluvil jeden Very Happy
to je dobre nemohol by som pocuvat sinedda s tak priteplenym hlaskom Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:19

Mně se to nezdá tak hrozné Very Happy Budu ho pořádně poslouchat, ale pamatuju si že jsi říkala že měl ten hlas hrozný a mě se to nezdálo Wink
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:20

tak budes pocut zajtra v 2.casti Twisted Evil Smile
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:21

Ahito napsal:
tak budes pocut zajtra v 2.casti Twisted Evil Smile

No jistě. Si to neenchám ujít. Tam je to nějak víc znát?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:26

oproti poslednim dielom kde ziaril tak tam je to hrozne affraid
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:28

No uvidím. Ale hned první díl se pěkně vybarvil. Ukradl Micro-Icovi lístky Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:32

Inox napsal:
No uvidím. Ale hned první díl se pěkně vybarvil. Ukradl Micro-Icovi lístky Evil or Very Mad
Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:33

Ahito napsal:
Inox napsal:
No uvidím. Ale hned první díl se pěkně vybarvil. Ukradl Micro-Icovi lístky Evil or Very Mad
Twisted Evil

No to nebylo moc pěkné. Ale taky se mu nelíbilo když mu D´Jok vzal Snowboard Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:35

Inox napsal:
Ahito napsal:
Inox napsal:
No uvidím. Ale hned první díl se pěkně vybarvil. Ukradl Micro-Icovi lístky Evil or Very Mad
Twisted Evil

No to nebylo moc pěkné. Ale taky se mu nelíbilo když mu D´Jok vzal Snowboard Very Happy
no a vtedy mal hrozny hlas "okamzite mi ho vrat" mi nehovor ze si si to nevsimla Rolling Eyes Smile
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:39

Jo to si pamatuju žes mi o tom psal. No myslím že zrovna v tu dobu tady táta byl s tím navijákem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:45

Inox napsal:
Jo to si pamatuju žes mi o tom psal. No myslím že zrovna v tu dobu tady táta byl s tím navijákem Very Happy
ehm...i dont understand Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:46

Ahito napsal:
Inox napsal:
Jo to si pamatuju žes mi o tom psal. No myslím že zrovna v tu dobu tady táta byl s tím navijákem Very Happy
ehm...i dont understand Very Happy

No psala jsem že jsem ten díl moc nesylšela protože tu byl táta a vyprávěl ségře jak se mu rozbil naviják na prutu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 17:56

Inox napsal:
Ahito napsal:
Inox napsal:
Jo to si pamatuju žes mi o tom psal. No myslím že zrovna v tu dobu tady táta byl s tím navijákem Very Happy
ehm...i dont understand Very Happy

No psala jsem že jsem ten díl moc nesylšela protože tu byl táta a vyprávěl ségře jak se mu rozbil naviják na prutu Very Happy
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 EmptyThu 28 Sep - 20:06

Páni dnesk ráno byl první díl a večer zž druhý. Takže když budu chodit do školy, tak uvidím jen sudé díly nebo co Evil or Very Mad Doufám že to tak bylo jen dnes a že zítra ráno budou opakovat druhý díl a třetí bude až večer.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Galactik Football - Stránka 22 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 22 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Galactik Football
Návrat nahoru 
Strana 22 z 23Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Galactik Football-
Přejdi na: