Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Galactik Football

Goto down 
+9
Deni Tia
Tom
Aarch
Thran
m.moler
Inox
D´Jok
will246
Rocket
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next
AutorZpráva
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 18:42

No tak dobře no. V tom zápase ses mi teda líbíl a taky jak jsi chytil ten míč v zápase proti Wambas. Jak jsi vyskočil na tu bránu. A pozor na sebechválu. Víš jak to vypadá s D´Jokem. Leze mu to přes hlavu
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 18:45

kto je d´jok? jaj. ale hviezda som teraz ja Very Happy Very Happy Very Happy ale fakt s tym d´jokom mna on narozdiel od inych nese*e ale je mi ho luto on za to nemoze este je mlady ako povedal aarch Smile
Návrat nahoru Goto down
Rocket
Administrátor
Administrátor
Rocket


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 02. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 18:56

Dneska asi půjdu za mámou a seznámím se s ní. Very Happy

Návrat nahoru Goto down
https://galactikfootball.all-up.com
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 18:57

hm a ja asi vylezim tu teplotu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 19:00

Já se snad přejmenuju na někoho z Galactik football. Vy tady o sobě mluvíte a já chudák nic Crying or Very sad Very Happy Jsem zvědavá Rockete, jak ti to s ní vyjde Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 19:02

nebolo by vhodne keby si bola tia lebo by si si musela zacat s rocketom Very Happy a keby si bola mei tak by ti nebolo najlepsie pri tom ako sme sa o nej vcera s aarchom rozpisali ale je to na tebe Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 19:05

Vy to berete nějak vážně. Víte vůbec jak se jmenujete doopravdy? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 19:06

ano len si nepamatam na priezvisko ale prve meno mam ahito Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 19:12

No tak to je něco. Tvoji rodiče ti vybrali pěkné jméno. A jak se má brácha?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 19:14

chrrr chrrr chrrr o co? thran? ten sa teraz napichol na pocitac v pentagone Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 19:17

Tak ať tam pozdravuje. A vy jste dvojčata? Mně se zdá, že jste stejní, ale nevím. Kolikátého jste se narodili? A já myslela, že tio je 16 a ne 15. Páni nikdy jsem si nemyslela, že tak dobrý brankář bude dělat management. Máš vůbec čas na tréninky, když chodíš do školy a ještě si píšeš tady s námi. I když to máte asi volno když je tu i kapitán týmu a trenér
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 19:19

tak ja 23.8.1991 Very Happy a on tiez on vyzera presne ako ja len ma ine vlasy affraid Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 20:09

jo to byl squely dil Very Happy a zajtra jak d´jok pokazi tu penaltu to je ale lol! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rocket
Administrátor
Administrátor
Rocket


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 02. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 20:23

Já 23.3. Hold 23 je good number.
Návrat nahoru Goto down
https://galactikfootball.all-up.com
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 20:24

nene dneska si mal narodky vsetko naj. a co si povedal svojej mame? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 20:51

najlepsie bolo ked pirat Arty prisiel vo farbach snow kids do tej miestnosti s wambasanmi Very Happy Very Happy Very Happy Laughing
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 20:54

Jo všechno nejlepší. To já mám 25. Zmeškala jsem to o dva dny. Zítra jak D´Jok zastaví tu penlatu, to bude perfektní. Viděla jsem to na těch francouzských stránkách
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 20:57

on nezastavi penaltu iba strelu Very Happy ale jak pokazi on tu penaltu ked netrafi branu asi ho aarch presunie do obrany Very Happy
no a uz si uvazovala o zmene nicku albino
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 20:59

Aha. No to je jedno. Prostě zastaví míč aby nevletěl do brány Very Happy
O změně nicku jsem neuvažovala. Doporučlili byste mi snad něco?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 21:04

este nikto sa nikde nezaregistroval s nickom mei takze asi ju Wink a videla si ju na konci co povie microvi ?no co som hovoril?daju sa dokopy uz sa neviem dockat na nieco viac Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 21:07

Když já nevím. Bylo by pěkné kdyby všichni moderátoři byli jako z Galactik football. Ale vy všichni žijete tím, že jste to vy a já vůbec nejsem podobná Mei. Teda asi jen v tom, že mám ráda fotbal a mám hnědé dlouhé vlasy, stále v culiku Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 21:10

ale mei mala na konci rozpustene vlasy WOW I FEEL A GOOD Very Happy a nemusis sa hrat na mei sice ste povedali ze sa podobam na ahita ale nevybral som si ho kvoli tomu na inych strankach vystupujem ako sinedd Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 21:12

No tak na spaní mám taky rozpuštěné vlasy Very Happy A proč tady nejsi jako Sinedd?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 21:14

pretoze ked zacinalo to prve forum tak sinedd este nebol tak cool Very Happy a tu som si uz na to zvykol king
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 EmptyWed 6 Sep - 22:30

preco si to dala dvakrat? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Galactik Football - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Galactik Football   Galactik Football - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Galactik Football
Návrat nahoru 
Strana 6 z 23Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Galactik Football-
Přejdi na: