Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Volná diskuse

Goto down 
+3
D´Jok
Inox
Rocket
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Next
AutorZpráva
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:07

Inox napsal:
Cože? Svátek? Já musím do školy Crying or Very sad To není spravedlivé. Aspoň že máme odučenou tu nultou, ale dvě matiky mě asi zabijou. No doufám Ahito, že se ti aspoň rozbije video. Ne to byl jen vtip Very Happy

neboj a cez matiku mysli na mna ako ja nemyslim na teba a pozeram gf Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aarch
Právoplatný uživatel
Právoplatný uživatel
Aarch


Poeet p?íspivku : 129
Registration date : 04. 09. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:08

nie Very Happy ale to podlezenie som nespravil (nechcel som vyzerat ako buze*ant)

piseme slusne Evil or Very Mad Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:12

Ahito napsal:
Inox napsal:
Cože? Svátek? Já musím do školy Crying or Very sad To není spravedlivé. Aspoň že máme odučenou tu nultou, ale dvě matiky mě asi zabijou. No doufám Ahito, že se ti aspoň rozbije video. Ne to byl jen vtip Very Happy

neboj a cez matiku mysli na mna ako ja nemyslim na teba a pozeram gf Very Happy

No tak to je teda nápad. Já se budu nudit při matice a myslet na tebe jak si sedíš doma a koukáš na GF. Třeba na díly které jsem neviděla. To bych musela asi praštit trojúhelníkem do Žofky (to je moje spolusedící)
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:13

no to aj ja som pisal Very Happy
dnes na dejepise kamos povedal fakt strasnu haluz Very Happy
citujem:v mladsej dobe kamennej zacal clovek stavat zelezobetonove konstrukcie Very Happy Very Happy Very Happy

A iny kamos napisal namiesto klasicizmus nacizmus Very Happy lol! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:14

Inox napsal:
Ahito napsal:
Inox napsal:
Cože? Svátek? Já musím do školy Crying or Very sad To není spravedlivé. Aspoň že máme odučenou tu nultou, ale dvě matiky mě asi zabijou. No doufám Ahito, že se ti aspoň rozbije video. Ne to byl jen vtip Very Happy

neboj a cez matiku mysli na mna ako ja nemyslim na teba a pozeram gf Very Happy

No tak to je teda nápad. Já se budu nudit při matice a myslet na tebe jak si sedíš doma a koukáš na GF. Třeba na díly které jsem neviděla. To bych musela asi praštit trojúhelníkem do Žofky (to je moje spolusedící)
Very Happy to bude prdel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:16

Hele moje kámoška řekla že Heydricha zabili Cyril a Metoděj. A tu Žofku radši nechám, kdo by mi pak radil. Normálně rodiče se mě teď ptali jestli s nima půjdu k babičce. Jak se vůbec můžou ptát. Když jsem řekla že dávají poslední díl GF, tak se zeptali a co jako.
Návrat nahoru Goto down
Aarch
Právoplatný uživatel
Právoplatný uživatel
Aarch


Poeet p?íspivku : 129
Registration date : 04. 09. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:17

hej ahito!prestan upravovat prispevky! Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:19

ale ked nebudes hresit Wink Very Happy
a inox kto je heidrych? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:19

Ty upravuješ příspěvky?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:20

[quote="Inox"]Ty upravuješ příspěvky?[/quote
ak je to nevhodne tak musim a aj ty mozes Wink
Návrat nahoru Goto down
Aarch
Právoplatný uživatel
Právoplatný uživatel
Aarch


Poeet p?íspivku : 129
Registration date : 04. 09. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:21

[quote="Ahito"]
Inox napsal:
Ty upravuješ příspěvky?[/quote
nemusim a aj ty mozes Wink
diky
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:22

No já vím že můžu. Ale nic nevhodného jsem neviděla. Možná to co je vyznačené hvězdičkou a to jsem viděla už s ní. A s tím Heydrichem si děláš srandu nebo to fakt nevíš. Nebo to děláš jen protö, že jsem to napsala nějak blbě?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:25

fakt neviem je ich viac Twisted Evil povedz z ktoreho obdobia(nemas na mysli hitlera?) Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:31

Ne Heydrich byl protektor za okupace. Myslím od roku 1940 nebo 1941. A Hitlera bych si fakt nespletla Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:33

no tak toho nepoznam Very Happy uz idem cau Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 18:34

Ahoj
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:08

Ahito co tu děláš?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:10

hm pozeram. odisiel som aby som si zahral XIII a uz sa mi nechce tak som tu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:12

Aha. Normálně jsem si oloupala pomeranč a on chutná jak ananas. Já ale nejím ananas. No jo, nedá se věřit ničemu ze školní jídelny Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:12

To bylo jen aby řeč nestála Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:14

ja na skolske obedy nechodim affraid
a raz som mal ananas co chutil ako citron Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:16

No tak to máš dobrý že nechodíš na obědy do školy. Já nemám na vybranou. Jsem líná snídat a svačit, takže mám jen oběd a kdybych přišla domů tak bych měla smůlu. protože se mi tdá že i po nákupech máme v ledničce jen plesnivý sýr, paštiku a marmeládu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:18

no aj ja som lenivy si ist zrobit jest Very Happy radsej sedim hladny(ale vydrzim to iba 10 minut Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:19

Nejhorší je když je poslední hodina třeba chemie. To je taková nuda že si uvědomuju ten hlad. To bych sežrala všechno Very Happy No i když. Všechno asi ne
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 EmptyThu 14 Sep - 19:21

no ja ked sa tak nudim na poslednej hodine myslim iba na zvoncek Very Happy
a kde byvas(len tak mimochodom Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Volná diskuse - Stránka 21 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 21 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volná diskuse
Návrat nahoru 
Strana 21 z 42Jdi na stránku : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Ostatní-
Přejdi na: