Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


www.galactikfootball.all-up.com
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Volná diskuse

Goto down 
+3
D´Jok
Inox
Rocket
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next
AutorZpráva
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 18:42

to teda davaju v blbom case a manga je velmi svojrazna nieco je velmi dobre a vacsina vobec(pokemon Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 18:45

Přesně tak. Když jsem psala, že se mi manga nelíbí, tak jsem myslela na pokémony. To je přímo učebnicový styl mangy. Třeba jsou i jiné styly, u kterých vůbec nevím, že je to právě manga Neutral
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 18:48

ak mas minimax tak o 22.00 alebo nejak tak tam zacina anime+ sama manga ale nie taka ako pokemon ak si videla kill bill tak vtedy ta kreslena cast o o ren ishij tak nieco take Wink
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 18:51

Jo viděla. Přemýšlím, že dneska budu koukat na druhý díl Very Happy Minimax myslím máme, ale abych se v deset večer koukala na manga pohádky, to asi fakt ne. Navíc začíná škola a já měla vždycky problém se vstáváním Wink
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 18:56

O vstavani mi ani nehovor a kill bill 2 je slabsia nez 1 hlavne tam nieje ziadna poriadna bojova scena v 1 ked vyrubela celu sialenu99 to bolo nieco len skoda ze to dali ciernobielo inac by to bolo krasne cervene Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 18:59

Co je? Snad nechceš říct, že nemáš rád vstávání Very Happy
U toho Kill Billa2 mě zajímá hlavně jak to dopadne. Jako jestli se dozví o té své dceři.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:02

samozrejme zabije billa a dceru si odnesie ty si to este nevidela? Smile
a vstavanie mam rad ale nie vtedy ked vstavam do skoly No
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:05

Ne neviděla. Jinak by mě nezajímalo jak to dopadne. Ale stejně na to dneska asi nekouknu. Na HBO totiž něco dávají. Ani nevím co, ale už dlouho plánuju se na to koukat
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:07

ty sa MAS ked MAS HBO Very Happy
a spomenul som si dneska ked sinedd povedal microvi půlčík Very Happy Very Happy Very Happy to bola pecka Surprised
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:09

No jo. U toho jsem se taky smála. Málem jsem na to zapomněla. A nevíš proč?
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:11

co mam vediet preco?preco mu povedal pulcik alebo preco si zabudla?no pulcik mu povedal preto lebo micro je "trochu" nizky Very Happy a zabudla si na to preto lebo si "trochu" zabudliva Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:13

Very Happy Very Happy Very Happy No myslela jsem toho Pulčika Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:14

no ak nevies co je pulcik na slovensku sa hovori hobit tak si pozri pana prstenov Wink Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:17

Very Happy Já myslela jako poloviční. No vlastně to tak je. A Pána Prstenů jsem náhodou (z donucení) viděla. Nelíbilo se mi to.
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:18

a co hovoris na harryho pottera a mne sa pan prstenov pacil Cool
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:19

Harry Potter se mi líbil. Pán prstenů je na mě moc dlouhý a tmavý. Ale hodně lidem se líbí, já to chápu
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:21

hlavne je ze harry este pokracuje ja som precital vsetkych 6 knih a videl vsetky 4 filmy ale niesom aj keby sa to tak mohlo zdat maniak na hp Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:25

Já taky četla všechny knížky a viděla všechny filmy a též nejsem maniak. Prostě chcem oba vědět jaký bude konec a jak jsou ty knížky zfilmované. Very Happy To je logické vysvětlení, ne? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:25

JA UZ IDEM ZACHVILU ZACINA CAU farao
Návrat nahoru Goto down
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:26

ANO JE TO LOGICKE Smile UZ IDEM CAU king
Návrat nahoru Goto down
Inox
Správce diskuse
Správce diskuse
Inox


Poeet p?íspivku : 559
Registration date : 29. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 19:28

Ahoj, já už taky končím. Jdu koukat na ten film
Návrat nahoru Goto down
Rocket
Administrátor
Administrátor
Rocket


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 02. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 21:05

To snad ne?!? Jste si přivlastnili celou diskusi. 3 stránky? No, jsem milosrdný člověk, tak Vám to prominu.
Návrat nahoru Goto down
https://galactikfootball.all-up.com
Ahito
Anonymní




Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 21:08

co je na tom? na inych forach sa tiez tak keca a ak chces aby to tu zilo tak tak by to malo aj vyzerat ale s viac ludmi
Návrat nahoru Goto down
Rocket
Administrátor
Administrátor
Rocket


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 02. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 21:14

OK, chápu. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
https://galactikfootball.all-up.com
Rocket
Administrátor
Administrátor
Rocket


Poeet p?íspivku : 192
Age : 32
Localisation : Czech Republic
Registration date : 02. 08. 06

Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 EmptySat 2 Sep - 21:20

No, nebudu Vám nic vyčítat. Jsme nejvíce navštěvované a nejlépe hodnocené fórum v celé České Republice. Což je obrovský úspěch. Jak jsme na tom na Slovensku, to nevím.
Návrat nahoru Goto down
https://galactikfootball.all-up.com
Sponsored content





Volná diskuse - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Volná diskuse   Volná diskuse - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Volná diskuse
Návrat nahoru 
Strana 2 z 42Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 22 ... 42  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Diskuse :: Ostatní-
Přejdi na: